بیمه دی

اطلاعات تماس

  • نشانیتهران - بلوار میرداماد - بین نفت شمالی و مدرس - پلاک 239
  • سایت:www.dayins.com
  • تلفن:1671

شرکت بیمه دی

بیمه دی با بیش از 15 سال سابقه فعالیت در این صنعت  از طریق جذب نیروهای متخصص و اتخاذ راهبردی مدرن و برنامه‌ریزی دقیق در حال ارائه خدمات بیمه‌ای متنوع به اقشار مختلف جامعه است.

شرکت بیمه دی هم اکنون با 2,500 میلیارد ریال سرمایه ثبت شده و همچنین تولید حق بیمه سالیانه بیش از 40,000 میلیارد ریال و برخورداری از بالاترین سطح توانگری در صنعت بیمه (سطح 1 توانگری با نسبت 208)، از منظر سهم بازار جایگاه چهارم در بین 32 شرکت فعال در این صنعت را دارد.

در حال حاضر بیش از دو میلیون بیمه شده در سراسر کشور (که نزدیک به 30 درصد بازار بیمه درمان تکمیلی را شامل می شوند)، خدمات بیمه‌ای خود را از شرکت بیمه دی دریافت می‌کنند. بیمه دی زیرساخت فناوری مناسبی را از طریق همکاری گسترده با مراکز طرف قرارداد (بیش از 7,000 مرکز درمانی در سراسر کشور) به گونه‌ای فراهم نموده است که بیمه‌شدگان بدون نیاز به معرفی‌نامه کتبی، خدمات درمانی خود را به صورت آنلاین از این مراکز دریافت می‌کنند.
در سال 1398 به انتخاب سازمان مدیریت صنعتی، این شرکت به رتبه نخست در گروه مؤسسات بیمه‌ای و رتبه سی و هفتم در بین صد شرکت برتر ایرانی برگزیده شد و از نظر دو شاخص فروش و بهره‌وری کلیه عوامل در میان تمام شرکت‌های ایرانی در جایگاه اول قرار گرفت.

سابقه15+سال
مراکز درمانی تحت پوشش7000+عدد
رتبه در بین موسسات بیمه کشور1در سال 98