دیدار مدیرعامل بانک دی و مدیرعامل گروه مالی دی با رئیس مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه

مدیرعامل بانک دی به همراه مدیرعامل گروه مالی دی با رئیس مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه دیدار و گفت و گو کرد.

به نقل از روابط عمومی گروه مالی دی، علیرضا قیطاسی مدیرعامل بانک در این دیدار با اظهار خرسندی از همکاری موثر و گسترده هر دو سازمان، گفت: بانک دی برای ارزیابی املاک مازاد خود از خدمات این مرکز به خوبی استفاده می‌کند.

وی افزود: بر اساس الزامات قانونی، بانک باید املاک مازاد خود را به مزایده بگذارد و از این رو، ارزیابی املاک با دقت و اطمینان خاطر از سوی مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه انجام می شود.

حسین عبدلیان پور رئیس مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه نیز در این دیدار با ابراز خشنودی از همکاری با بانک دی، تاکید کرد که قیمت گذاری کارشناسی املاک، باید با دقت انجام شود تا ضمن رعایت اصول قانونی، اعتماد طرف مقابل به هیچ وجه خدشه دار نشود.

در ادامه این دیدار که با حضور مهدی معدن‌چی زاج مدیرعامل گروه مالی دی، محمد صادق احمدزاده قناد مدیر امور املاک و محمدرضا جنانی رئیس اداره فروش املاک تملیکی بانک دی انجام شد، توافقاتی به منظور توسعه همکاری‌های دوجانبه حاصل شد.