با فراهم شدن زیرساخت های لازم در گروه مالی دی:

 سه گواهی نامه بین المللی توسط گروه مالی دی اخذ گردید

گروه مالی دی توانست در مسیر رشد و تعالی خود به گواهینامه های بین المللی در مدیریت کیفیت، ریسک و تحقق منافع مالی و اقتصادی دست یابد.

گروه مالی دی به عنوان يك نهاد مالي، بازوي اجرايي بانك دي در مديريت و نظارت بر سرمايه گذاري و شركت هاي تابعه مي باشد. در اين راستا با افزايش بهره وري و استفاده از ابزارهاي خلاقانه در مجموعه گروه سعي شده است تا خدمات متنوع مالی و اعتباري را با بالاترين كيفيت به جامعه و ذينفعان خود، بویژه خانوده معزز شهداء و ایثارگران ارائه نمايد.

گروه مالی دی تلاش نموده است تا با افزايش بهره وري و استفاده از ابزارهاي خلاقانه در مجموعه خدمات متنوع مالی و اعتباري را با بالاترين كيفيت ارائه نمايد.

حال با فراهم شدن زير ساخت هاي لازم و حركت در مسير تعالي، گواهینامه‌های مدیریت کیفیت، مدیریت ریسک و مدیریت تحقق منافع مالی و اقتصادی براساس استانداردهای بین‌المللی ISO9001:2015 ،ISO31000:2018 و ISO10014:2021، اخذ گردید. دریافت این استانداردها به عنوان ارزش افزوده خلق شده توسط گروه مالی، یک دارایی نامشهود با ارزش محسوب می شود که تلاش اين گروه جهت تطبیق فرآیندهای اجرایی خود با استانداردهای بین‌المللی را نشان می‌دهد. پیاده سازی و دریافت گواهینامه‌های مذکور نشان دهنده تعهد گروه مالی دی به شفافیت، ارائه خدمات مطلوب و خلق ارزش برای ذينفعان خود می‌باشد.
گروه مالی دي این موفقیت را به کلیه همکاران، و کلیه ذی نفعان گرانقدر خود تبریک گفته و تلاش خواهد نمود در جهت توسعه و بهبود سطح کیفی و کمی محصولات و خدمات ارائه شده در مجموعه گروه حركت نمايد.

دریافت استانداردهای بین المللی بعنوان ارزش افزوده خلق شده،  تلاش اين گروه جهت تطبیق فرآیندهای اجرایی خود با استانداردهای بین‌المللی را نشان می‌دهد.