نگاهی به دستاوردهای بانک و گروه مالی دی در رویداد کیش اینوکس 2022

نهمین دوره رویداد کیش اینوکس 2022 در حالی به پایان رسید که درغرفه بانک و گروه مالی دی بیش از 30 نشست تخصصی با مدیران ارشد شرکت‌های گوناگون برگزار شد.

گروه مالی با هدف توسعه سهم بازار، شناسایی شرکای تجاری جدید و گسترش سطح تعاملات با مشتریان ارزنده، پای به رویداد کیش اینوکس 2022 گذاشتند و با یک برنامه هدفمند در مسیر بهره برداری حداکثری از این رویداد گام برداشتند.
بر اساس این گزارش، بانک و شرکت‌های گروه مالی دی در این رویداد ضمن معرفی محصولات و خدمات خود در قالب یک سوپرمارکت مالی منسجم، موفق به تحقق هدف شناسایی زنجیره ارزش مشتریان کلان و تمرکز بر جذب منابع صندوق های سرمایه گذاری به عنوان شرکای تجاری پایدار شدند.
برگزاری نشست مشترک و توافق اولیه با سازمان مناطق آزاد انزلی، شرکت ذوب آهن اصفهان، شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید، شرکت‌های سرمایه گذاری منطقه آزاد کیش، صندوق ضمانت صادرات، شرکت سرمایه گذاری شستان، جیرینگ، شهر جدید صدرای شیراز، فولاد هرمزگان جنوب، فولاد اروند، هلدینگ گردشگری بنیاد تعاون بسیج، شرکت شایان دیزل، نفت لاوان، توسعه سنگ آهن مرکزی ایران سام تنها گوشه ای از فعالیت های بازاریابی بانک و گروه مالی دی در این نمایشگاه بود.

گروه مالی دی در جریان نمایشگاه اینوکس، نشست های فراوانی با فعالان اقتصادی حوزه های مختلف برگزار نمود و در آنها بر ارتقا روابط تاکید داشت.

در  روز پایانی نمایشگاه کیش اینوکس 2022، با حضور امیرعباس هاشمی نژاد،نایب رئیس هیئت مدیره بانک، مدیرانی از  معاونت گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش، صندوق سرمایه گذاری ترنج، صندوق پژوهش و فناوری استان اصفهان با حضور در غرفه بانک و گروه مالی دی به بررسی زمینه های مشترک با بانک دی برای توسعه همکاری های متقابل و دریافت خدمات مالی و بانکی پرداختند.

در حاشیه این نمایشگاه رضا دولت آبادی، مدیرعامل بانک ملت  با حضور در غرفه بانک و گروه مالی دی، با امیرعباس هاشمی نژاد، دیدار و گفتگو کرد.